Medunarodni kickboxing turnir "Makarska Open" 2012

U subotu, 24.ožujka je održano međunarodno kickboxing natjecanje "Makarska Open", na kojemu je nastupili i borci našeg kickboxing kluba"Knez"-Sinj.
Natjecalo se 289 boraca iz tridesetak Hrvatskih i raznih europskih klubova.
Cijelodnevni nastupi naših natjecatelja na kraju turnira su zaokruženi jednim lijepim uspjehom, te su svi osvojili barem jednu medalju.
Najbolji pojedinac u kadetima koji je iz kategorija semi contacta (-42 i -47 kg.) uspio osvojiti zlato i srebro bio je Luka Jukić.Slijedi ga Toni Vučković u kadetima semi contacta (-37 kg.) sa osvojenom broncom, dok je u juniorima semi contacta (-57 kg.) Silvio Grčić isto osvojio brončanu medalju. Seniori semi contacta Mislav Mastelić (-63 kg.) i Mario Mastelić (-74 kg.) su također osvojili brončane medalje.
U nešto težoj kategoriji light contacta nastupio je i Jozo Stupalo koji zamalo nije osvojio medalju.
Prekrasna borilačka priredba u odličnoj organizaciji i uvjetima, uz vrhunske svjetske sportaše, pružila našim borcima jedno veliko iskustvo kao i poticaj za daljni rad, te nadogradnju svojih vještina u narednim natjecanjima.