TRI MEDALJE ZA KBK-KNEZ

Proteklog vikenda Makarska je bila domaćin velikog međunarodnog kickboxing turnira pod nazivom "Croatia open 2014".
Završni godišnji borilački spektakl, i ovaj put nam je donio pregršt zanimljivih i uzbudljivih borbi u svim disciplinama kickboxinga.
U dvodnevnim izlučnim borbama nastupili su 70 klubova sa sveukupno 363 borca iz Hrvatske i svijeta.

Nastup našeg KBK-Knez je i ovaj put bio i više nego uspješan, osvojivši tri odličja, od kojih su dva srebra i jedna bronca.
Željko Labrović je osvojio srebro u disciplini "kick lighta", dok je Stipe Labrović također osvojio srebro u fenomenalnom finalu "kick lighta".
Stipe Labrović je nastupio i idući dan u disciplini "light contacta", te je ovom prilikom izborio brončanu medalju.

Sveukupno osmo mjesto za KBK-Knez u poretku klubova discipline "kick lighta" , među velikom i kvalitentnom konkurencijom, i ovaj put je bio razlog zadovoljstva među našim borcima i treneom Ljubom Knez, koji su ponovno nebrojeni put pokazali svoju kvalitetu i top formu u srazu sa vrhunskim klubovima.